Qwirkle Travel

STRATEGIA TAKTYCZNA: Qwirkle to idealna gra do doskonalenia manewrów taktycznych gracza, planowania strategicznego i myślenia przyszłościowego. Czy zobaczysz monolityczny ruch, który katapultuje cię na pierwsze miejsce?
ŁATWE W OBSŁUDZE ZASADY: wciągająca gra z łatwymi do przestrzegania zasadami, Qwirkle jest świetna dla młodszych graczy. Zasady gry są podstawowe: po prostu buduj linie, dopasowując płytki na podstawie koloru lub kształtu i zdobywaj za to punkty.
GRY, KTÓRE UCZĄ: W Qwirkle można grać od wczesnych lat, umożliwiając małym dzieciom i osobom starszym rozwijanie i doskonalenie umiejętności rozpoznawania przestrzeni, planowania i rozwiązywania problemów. Planuj, wygrywaj i ucz się jednocześnie!
BEZ PROBLEMÓW PODRÓŻY: Qwirkle to idealna gra do zabrania do domu znajomego lub na długą podróż, a nasza solidna torba podróżna sprawia, że ​​jest to o wiele łatwiejsze. Ponadto w Qwirkle można grać bez planszy, dzięki czemu jest to idealna gra, gdy Twoja rodzina w podróży czeka na lotnisku lub w innym miejscu.
ZAWIERA: Produkt zawiera 108 (3/4 cala) płytki z litego drewna Qwirkle, 1 solidny pokrowiec podróżny, 1 instrukcję.