Kosmiczna misja

Przygotuj rakiety i kombinezony kosmiczne na misję kosmiczną!
Gracze rozpoczynają misję odkrywania nowych planet i budowania na nich stacji kosmicznych. Gracz, który zbuduje najwięcej stacji, wygrywa.
Wybierając odpowiednie kamienie, gracze odkrywają nowe planety.
Każdy z nich musi składać się z czterech płyt. Budując stacje kosmiczne, gracze mogą korzystać z pomocy kosmitów!
2-4 graczy
Wiek: 6-106 lat
Czas: 20 minut

Gra przyciągnie zarówno dzieci, jak i dorosłych. W końcu każdy z nas, z pomocą astronautów, chce badać planety i budować stacje kosmiczne pod wesołymi kosmitami.

Gra nie jest skomplikowana, a dość duży zbieg okoliczności oznacza, że ​​każda gra wygląda zupełnie inaczej. W grze praktycznie nie ma interakcji, więc gra działa płynnie. Każdy układa planety krok po kroku i buduje na nich stacje. Gracz, który zbuduje najwięcej, wygrywa.

Autorem mechanizmu gry jest Filip Miłuński, a ilustracje wykonał Maciej Szymanowicz

W serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE! Znajdziesz gry rodzinne, do których chciałbyś wrócić. Przekonaj się, że gra w dobrej cenie może być ekscytująca i pełna emocji.

Korzyści z DOBREJ GRY w serii DOBRA CENA! Jest bardzo atrakcyjna grafika, z ilustracjami Macieja Szymanowicza oraz pomysłowymi i bardzo interesującymi grami rodzinnymi, przygotowanymi przez polskich autorów specjalnie na potrzeby tej serii.

DOBRA GRA W DOBREJ CENIE! to seria rodzinnych gier stołowych, która oferuje graczom od 6 do 106 niezapomnianych chwil. Gry z tej serii mają łatwe do nauczenia się zasady, zapewniając dobre emocje.

Rodzice docenią fakt, że każda gra z tej serii rozwija różne umiejętności młodych graczy: znajomość kolorów i kształtów, wyobraźnię przestrzenną, pamięć i percepcję, znajomość liter i szybkie decyzje.