Wsiąść do pociągu europa

Od surowych wzgórz Edynburga po słoneczne nadmorskie promenady w Stambule, od zatłoczonych ulic Pampeluny po wietrzny Berlin – Wsiąść do pociągu: Europa zabierze Cię w wielką podróż przez wielkie miasta starego kontynentu na początku ubiegłego wieku ,

Czy odważysz się przejść przez ciemne tunele Szwajcarii? Wsiąść na prom przez Morze Czarne? Czy zamierzasz budować dumne komórki w stolicach imperiów? Następny krok może sprawić, że będziesz największą koleją w Europie! Spakuj bagaż, zabierz bagaż i wsiadaj do pociągu!

Wsiąść do pociągu: Europa to druga część niezwykle popularnej serii o wielkiej przygodzie kolejowej. Gracze zbierają karty z wagonami i budują stacje, pokonują tunele, korzystają z promów i przejmują linie kolejowe, takie jak długa i szeroka Europa.

Wsiąść do pociągu: Europe to prosta i elegancka gra, której można się nauczyć w 5 minut. Zapewnia to zabawę całej rodzinie, a także przemawia do doświadczonych graczy.

Wsiąść do pociągu: gracze z Europy najpierw otrzymają bilety (zadania) do wykonania, na przykład „Warszawa – Madryt” lub „Paryż – Ateny”. Podczas gry budują wagony na mapie Europy, a dwie osoby nie mogą korzystać z tej samej trasy (chyba że jest podwójna linia).

Gra wymaga strategii i taktycznego myślenia, dzięki czemu możesz wykonywać swoje zadania tak skutecznie, jak to możliwe, blokować przeciwników i podbijać najlepsze trasy. Jednocześnie ma bardzo proste zasady, które można wyjaśnić w kilka minut!

Wsiąść do pociągu: Europa jest szczególnie polecana osobom rozpoczynającym grę planszową od przygody. Nie oznacza to, że nie jest to wyzwanie dla wymagających amatorów. To gra dla wszystkich – mogą nią grać zarówno dzieci, jak i dorośli. Udane połączenie strategii elementów i szczęścia pozwala zwycięzcom nawet początkującym.

To, co wyróżnia wydanie europejskie od Stanów Zjednoczonych, to możliwość korzystania ze specjalnych budynków, takich jak dworce kolejowe. Jeśli okaże się, że inny gracz blokuje dostęp do wybranego miasta na meandrującym schemacie trasy – jeśli umieścisz tutaj stację, możesz użyć trasy, która należy do innego gracza. Ponadto podczas gry napotkamy połączenia naziemne i wodne, które zawierają specjalne zasady dotyczące przepełnienia tras. To prawdziwy bankiet dla fanów Wsiąść do pociągu!